Jsme výhradním zástupcem
plachatenice a jachty Hunter

Pro denní plavbu 15' - 22'

Hunter 15
 
Hunter 18
 
Hunter 22

Kajutové plachetnice 27' - 38'

Hunter 27
 
Hunter 31
 
Hunter 33
 
Hunter e36

S vodním balastem

Hunter 27 theEDGE

Kajutové plachetnice 39' - 50'

Hunter 40
 
Hunter 45 DS
 
Hunter 50

Centrální kokpit 45' - 50'

Hunter 50 CC

Najdete nás na Facebooku

Kýlové plachetnice - střední velikost

Hunter 27

Komfort a pohodlí!

Nováčci-námořníci potřebují loď, která se snadno ovládá a očekávají velkou kvalitu. Zkušenější námořníci si zase přejí větší a vybavenější loď. Hunter 27 Vám splní obojí. Zatímco mnoho plachetnic se zdá býtvětšími a jsou také dražší, Hunter navrhl loď střední velikosti za přijatelnou cenu dle ohlasu a přání mnoha zákazníků.

Číst dále: Hunter 27

Hunter 31

Plachetnice vyladěná na výkon a komfort!

Interiér Hunteru 31 je postaven pro maximální pohodlí. Přední kabina je větší než ve většině lodí této třídy, čehož bylo dosaženo pomocí úpravy tvaru trupu bez ovlivnění výkonu. Zadní kabina je na Hunteru 31 situovaná spolu s uzavřenou toaletou a sprchovým koutem. Kuchyně má lednici, sporák se dvěma hořáky a nerezový dřez. Design celé lodi Hunter 31 a vnitřní uspořádání je čisté a efektivní. Stejně tak si oblíbíte snadnou manipulaci.

Číst dále: Hunter 31

 

Hunter 33

Střední velikost lodi při skvělé kvalitě!

Hunterův punc inovace spolu s 30-ti roky zkušeností mají za následek bezpečnou, snadno ovladatelnou a pohodlnou loď. Nový Hunter 33 je nejdokonalejší středně-velikostní cestovní motorová jachta dnes na trhu. Prostorný, dobře navržený salon oplývá spoustou místa k sezení a uskladnění.

Vše je obložení týkem, vybavení kuchyně - sporák s troubou, mikrovlnná trouba spolu s izolovanou ledničkou nebo na přání ledničkou s mrazničkou. Napovrchu uvidíte bohatství inovací s rysy které normálně najdete pouze u mnohem větších lodích.

Nad kokpitem je ocelová oblouková výztuž, který drží jezdce ráhna hlavní plachty a posádku tak ušetří mít v kokpitu další lana. Oblouk je také opěrou pro bimini stříšku. Konzola kormidla jak je již zvykem pamatuje na elektroniku a je k ní uchycen i držák nápojů.

Nikdo Vám nemůže dát takový výkon, komfort a klid v plachtění než Hunter.

Číst dále: Hunter 33

Hunter e36

Jedna loď, dvě odlišné osobnosti!

Jeden ze šesti nových modelů Hunter pro rok 2011, nová plachetnice Hunter e36 vám umožní vybrat si mezi pohodovým "cruiserem" a vzrušující výkonnou plachetnicí.

Číst dále: Hunter e36