Karibik

Další plavby

Plavba Odplutí
Řecko: CYCLADY 22. 8. 2020
Řecko: CYCLADY 19. 9. 2020
Turecko - Egejská riviéra 10. 10. 2020
Turecko - Egejská riviéra 17. 10. 2020

Počet lůžek:  8 - 10
Počet kajut:  5

Dovolená na plachetnici v Karibiku s možností potápění.

Na plachetnici budete trávit pěkné chvíle Vaší dovolené, ať už s přáteli, nebo s rodinou, objevovat krásy podmořského světa, navštívíte nová místa a zátoky, do kterých se bez lodě nedostanete. Pod vedením zkušeného kapitána můžete i jako začátečníci proniknout do tajů jachtingu, navigace, meteorologie a naučit se námořní jachtu ovládat.

Plavbu zahajujeme z ostrova Martinique. Postupně navštívíme ostrovy St. Lucia, St.Vincent, Bequia, Grenadini, Keys, Union Island a další. V případě zájmu je možné doplout až na Grenadu. Oblast karibských ostrovů - Malých Antil patří mezi ty, které jachtaři a potapěči nejvíce vyhledávají. Leží v pasátní oblasti vyznačující se stabilním počasím v zimním období. Denní teploty vzduchu a vody jsou cca 28 stupňů. Členité mořské dno kolem ostrovů, převážně vulkanického původu spolu s korálovými rify oplývá množstvím exotické flory a fauny, takže potápění zde je zážitkem na celý život.

Tím, že se rozhodnete pro tento druh dovolené, předpokládá se, že se budete aktivně podílet na řízení lodě (není nutná předchozí praxe ani průkaz).

Cena zahrnuje

  • pronájem lůžka na lodi ve dvoulůžkové kajutě 
  • nafukovací člun se závěsným motorem
  • plyn na vaření
  • povlečení

Platba: 50 % při podpisu smlouvy, 50 % 30 dní před zahájením plavby. V případě neuhrazení doplatku do 30 dnů před zahájením plavby má MORAVYACHT s.r.o. právo nabídnout plavbu dalším zájemcům, bez nároku na vrácení zálohy.

Cena nezahrnuje

  • spotřebované pohonné hmoty a stravování kapitána
  • pojištění
  • dopravu do místa nalodění a vylodění
 
 

 

Termín: 18. ledna 2020 - 1. února 2020 Počet dnů: 15


Rezervujte si tuto plavbu

Vyplňte nezávaznou objednávku, budeme Vás obratem kontaktovat.

Cenová kategorie Cena
osoba 1.500 EUR
Jméno * Poznámka
Email *
Telefon
Bezpečnostní kód dvacettři mínus dvacet
Napište slovy výsledek.