Costa Marina

costa_marina_180pxCosta Marina je nejmenší lodí flotily. V interiéru zaujme třípatrové atrium s vodopádem tekoucím po skleněné stěně. Restaurace Crystal nabízí panoramatický výhled na moře, v nočním klubu s prosklenou střechou se lze bavit celou noc pod hvězdným nebem. Můžete si zacvičit v prosvětleném a vzdušném fitness centru nebo relaxovat na otevřené palubě, kde jsou lehátka ke slunění, bazén a vířivky. Osvěžující jídlo a nápoje nabízí bufet Yacht Club. Večer můžete navštívit několik barů a salonků, zatančit si v tanečním sále či se pobavit v divadle.

Vybavení lodě: 3 restaurace, 4 bary, 2 bazény, 3 vířivky, venkovní běžecká dráha o délce 250 m, wellness a fitness centrum s tělocvičnou, relaxačním salónem, finskou saunou a masážemi, divadlo s kapacitou 360 míst, kasino a diskotéka, internetová kavárna a knihovna, nákupní centrum, dětský Squok Club s videohrami.

Ubytování: 383 kajut, z toho 8 apartmá s balkónem. Všechny kajuty mají klimatizaci, satelitní TV, minibar, bezpečnostní trezor, telefon, koupelnu s WC a vysoušečem vlasů. K dispozici je 24h denně pokojový servis. Hostům v apartmá je navíc k dispozici vana s masážní sprchou, župany, pantofle a koupelový balíček, výběr z různých typů polštářů a denní jídelní lístek doručovaný přímo do kajuty.

rejdařství: Costa Crociere SpA

rok postavení lodě: 1990 (celková rekonstrukce 2002)

délka / šířka: 176 m / 25,5 m

rychlost: 20,5 uzlů

napětí: 110 / 220 V

počet palub: 8

počet lůžek: 750

bazény: 2 (z toho 1 pro děti)

vířivky: 3

Všechny plavby touto lodí

Akční plavby touto lodí

Virtuální prohlídky lodě a on-line webkamera (stránky v angličtině)