Costa Magica

costa_magica_180pxCosta Magica byla postavena v roce 2004 a je sesterskou lodí Costa Fortuna. Je vyzdobena stylovými obrazy pozoruhodných míst italské pevniny. Nejnovější technické vybavení skýtá třípatrové divadlo Urbino v barokním stylu, osvětlené lustrem vyrobeným ze slavného muránského skla. Dvoupatrová restaurace Portofino je pojmenována po oblíbeném přístavním městečku, jehož okouzlující atmosféru navozuje. Restaurace Costa Smeralda svými dekoracemi připomíná Smaragdové pobřeží. Neobyčejný výhled na moře poskytují panoramatická okna. Nejživějším místem na lodi je prostorný bar Grand Solento s živou hudbou. Na palubě ke slunění se nachází bazén s posuvnou střechou a vířivkami.

Vybavení lodě: 1300 kajut, z nich 464 s balkónem, 58 apartmá s balkónem, 4 restaurace včetně a la carte Club Vincenza, 11 barů včetně Cognac & Cigar bar, 3 plavecké bazény - jeden z nich se zatahovací střechou, 6 vířivek a tobogán, víceúčelové sportovní hřiště, venkovní běžecká dráha o délce 140 m, fitness centrum na celkové ploše 1300 m2 s tělocvičnou, finskou a parní saunou, relaxační salón, třípatrové divadlo s kapacitou 1370 míst, kasino a diskotéka, internetová kavárna a knihovna, nákupní centrum, dětská herna, Squok Club a dětské brouzdaliště.

Ubytování: 1358 kajut, z toho 464 s balkónem a 58 apartmá s balkónem. Všechny kajuty mají klimatizaci, interaktivní satelitní TV, minibar, bezpečnostní trezor, telefon, koupelnu s WC a vysoušečem vlasů. K dispozici je 24h denně pokojový servis. Hostům v apartmá je navíc k dispozici vana s masážní sprchou, župany, pantofle a koupelový balíček, výběr z různých typů polštářů a denní jídelní lístek doručovaný přímo do kajuty.

rejdařství: Costa Crociere SpA

rok postavení lodě: 2004

délka / šířka / výška: 272 m / 35 m / 60 m

stabilizátory: ano

rychlost: 20 uzlů (maximální 22 uzlů)

napětí: 110 / 220 V

počet palub / počet výtahů: 13 / 14

počet lůžek / počet kajut: 3762 / 1358

posádka: 1000 osob

kajuty zařízené pro postižené osoby: 8 kajut

Všechny plavby touto lodí

Akční plavby touto lodí

Virtuální prohlídky lodě a on-line webkamera (stránky v angličtině)