Pronájem lodí - charter

charter_200x450Pronájem lodí (nebo-li charter) - plachetnic, katamaránů i motorových člunů - nabízíme již od roku 1996. Můžete si vybrat loď bez kapitána i s kapitánem po celém světě. Nejoblíbenější lokality jsou Chorvatsko, Řecko, Itálie, Turecko nebo Karibik, ale jsme schopni zajistit loď v prakticky jakémkoliv jachtařském revíru.

Vzhledem k našim dlouholetým zkušenostem Vám rádi a ochotně poradíme jakou loď vybrat, pokud si nevyberete sami pomocí vyhledávače. Pokud nemáte příslušné oprávnění k vedení plavidla, můžete si samozřejmě vybrat i z nabídky "Plavby s kapitánem".

Náš vyhledávač obsahuje o jachtách údaje jako je cena, stáří, počet kajut, kójí a WC, lodní výbava včetně bezpečnostní, podmínky pronájmu, výše kauce aj. Snažíme se veškeré dostupné slevy ihned aktualizovat přímo do vyhledávače, ale některé "super last minute" nabídky neobsahuje, doporučujeme průběžně sledovat také sekci "Aktuality". V každém případě si můžete být jistí, že u nás dostanete vždy tu nejnižší možnou cenu - pokud najdete u konkurence nižší cenu, pokusíme se Vám připravit srovnatelnou nebo lepší nabídku.

Návod jak pohodlně vyhledat a rezervovat loď:

  1. zvolte datum začátku (a případně konce) Vaší dovolené a požadovaný typ lodě (plachetnice, katamarán, motorová loď) - většina lodí se pronajímá v cyklech sobota - sobota, pro jiný typ charteru nás kontaktujte
    TIP: máte-li konkrétní požadavky, klepněte na "Podrobné filtrování" a můžete kombinovat další parametry - velikost lodě (počet kójí), počet kajut, počet WC a stáří
  2. klepněte na požadovanou zemi (například Chorvatsko)
  3. vyberte marinu (přístav), ze které byste rádi vypluli 
    TIP: nevyberete-li žádnou marinu, budou vyhledány všechny lodě z vybrané země
  4. klepněte na "VYHLEDAT"

Vyhledávač lodí on-line:

Termín Začátek Konec Druh lodi
 
Podrobné filtrování
Počet osob minimum maximum Počet kajut minimálně
Rok výroby lodi od do Počet WC minimálně
Země
Azorské ostrovy Baleáry Malta Chorvatsko Itálie Řecko Turecko Thajsko Polsko

Vyberte Zemi, odkud chcete vyplout.