Pronájem lodí - charter

charter_200x450Pronájem lodí (nebo-li charter) - plachetnic, katamaránů i motorových člunů - nabízíme již od roku 1996. Můžete si vybrat loď bez kapitána i s kapitánem po celém světě. Nejoblíbenější lokality jsou Chorvatsko, Řecko, Itálie, Turecko nebo Karibik, ale jsme schopni zajistit loď v prakticky jakémkoliv jachtařském revíru.

Vzhledem k našim dlouholetým zkušenostem Vám rádi a ochotně poradíme jakou loď vybrat, pokud si nevyberete sami pomocí vyhledávače. Pokud nemáte příslušné oprávnění k vedení plavidla, můžete si samozřejmě vybrat i z nabídky "Plavby s kapitánem".

Náš vyhledávač obsahuje o jachtách údaje jako je cena, stáří, počet kajut, kójí a WC, lodní výbava včetně bezpečnostní, podmínky pronájmu, výše kauce aj. Snažíme se veškeré dostupné slevy ihned aktualizovat přímo do vyhledávače, ale některé "super last minute" nabídky neobsahuje, doporučujeme průběžně sledovat také sekci "Aktuality". V každém případě si můžete být jistí, že u nás dostanete vždy tu nejnižší možnou cenu - pokud najdete u konkurence nižší cenu, pokusíme se Vám připravit srovnatelnou nebo lepší nabídku.

 

V letošní sezóně 2024 nemáme uveden stálý on-line vyhledávač, vzhledem k tomu, že se ceny pronájmů rychle mění. Z tohoto důvodu Vám chceme nabídnout ty nejlepší lodě za nejlepší ceny dle Vašich požadavků.

 

Načítání…